Оголошено переможців тендеру щодо будівництва будинку для учасників АТО

Сьогодні у Львові оголосили переможців відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. Ними стали 2 львівські підприємства – ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд», повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Про це повідомили в ЛКП «Рембуд», яке є замовником виконання робіт.

 

Так, сам 6-ти поверховий 53-квартирний житловий будинок та мережі зовнішнього електропостачання будуватиме ТзОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», пропонуючи виконати необхідні роботи за 24,13 млн та 210,13 тис грн відповідно. Натомість, мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації будуватиме ТзОВ «Прогрестехбуд» за 291,11 тис, 1,88 млн та 571,76 тис грн.

 

Відомо, що обидва підприємства подали повний комплект необхідних документів, які відповідають умовам тендеру. Тепер у переможців торгів є 10 днів на погодження підписання відповідних договорів, стільки ж часу – в інших учасників на оскарження результатів.

 

Нагадаємо, 1 лютого, у приміщенні ЛКП «Рембуд» у Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. Участь у торгах взяло 6 підприємств, 5 з яких подали пропозиції щодо усіх 5 лотів: товариства з обмеженою відповідальністю «Метрополіс» (Львів), «Ферозіт» (м. Теробовля, Тернопільська обл.), Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» (Львів), «Прогрестехбуд» (Львів) та «Житлоінвестбуд» (с. Зимна Вода, Львівська обл.). Ще 1 учасник – ТзОВ «Аквантіс» (Київ) – зголосився збудувати лише мережі водопроводу та каналізації.

 

Зазначимо, що це уже другий тендер щодо будівництва на вул. Під Голоском, оскільки у попередньому взяла участь лише 1 компанія.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ