Олег Синютка та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Львівщині

У понеділок, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун. Зокрема, обговорили реформування медичної галузі у 2017 році, зокрема впровадження на у регіоні Урядової програми «Доступні ліки», а також формування госпітальних округів на Львівщині. Пол це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Уляна Супрун зазначила, що Львівщина є однією із найактивніших регіонів у впровадженні програми «Доступні ліки»:

 

«Львівська область ефективно працює, залучаючи до програми все більше аптек, і ми бачимо конкретні результати вашої роботи», – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я.

 

Уляна Супрун також наголосила : важливо створити національну службу здоров’я – агенцію, яка займатиметься держстрахуванням і розподілятиме фінанси.

 

У розмові дискусійним стало питання формування госпітальних округів, на їх основі яких планують створити ефективну і сучасну медичну мережу. На Львівщині їх планують створити 10. На часі, запевнив голова ОДА, – робити все, аби реформи у медичній галузі працювали на повну силу та наголосив, що на сьогодні потрібно максимально зберегти існуючі лікарні, розвивати та модернізувати їх.

 

Сторони також наголосили на важливості стратегічного планування розвитку системи охорони здоров’я  із залученням зацікавлених сторін та планування заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ