Постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській атомній станції нададуть одноразову матеріальну допомогу

 Станом на 1 квітня 2016 року, на обліку в управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради перебуває 3555 осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

З них: 914 – громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 1 категорії; 1316 – громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 2 категорії; 438 – громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до 3 категорії, 27 осіб, які працювали поза зоною відчуження, 244 особи – дружини (чоловіки) померлих громадян, та 616 дітей.

З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, підготовлено проекти розпоряджень міського голови м. Львова про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1-ї та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорій – мешканцям, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту управління, у розмірі 500 грн. кожному на загальну суму 979 тис. грн.

Цього року в Україні готуються до вшанування 30-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній станції. Основним документом, який регулює соціальний захист людей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, є Закон України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-ХІІ (зі змінами).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ