Охорона навколишнього природного середовища: пріоритетні напрямки на 2018 рік

Сьогодні, 5 грудня, під час сесії Львівської облради депутати проголосували за внесення змін та доповнень до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. Про це інформують у ЛОДА.

Відтак, у межах Програми затвердили основні напрямки, пріоритети та заходи на 2018 рік. Окрім існуючих завдань та заходів Програми пропонується ввести пріоритет та захід “Небезпечні відходи”.

Серед основних завданнь Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки у 2018 році стануть:

  • розвиток природно- заповідного фонду,
  • збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, еколого- просвітницька діяльність,
  • організація системи екологічного моніторингу та інформаційного.

Також Програма передбачатиме будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них та утримання спеціальних адміністрацій регіональних ландшафтних парків «Верхньодністровські Бескиди», «Надсянський» та «Равське Розточчя» та інші.

Серед змін, які стосуються діючого переліку у 2017 році, то у поточному році передбачили капітальний ремонт існуючої ливневої каналізації по вул. Шевченка для відведення дощових та талих вод на території Гребенівської сільської ради Сколівського району в рамках проекту “Гребенів за чисте довкілля”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ