Патрульні Львова спільно з ДСНС відпрацювали навчальне ДТП

Патрульні Львова спільно з курсантами та працівниками ДСНС відпрацювали навчальне ДТП. Про це повідомили в прес-службі Патрульної поліції Львова.

 

На території Львівського Державного Університету Безпеки Життєдіяльності було відтворено ДТП з двома потерпілими у навчальних цілях. Патрульні прибули першими на місце події та координували свої дії з черговою частиною Управління Патрульної Поліції та працівниками ДСНС під наглядом представників організації “Fire Aid” з Великої Британії. Основною метою тренінгу є зменшення летальних наслідків під час ДТП.

 

Західні експерти були вражені налагодженою координацією дій, що відбулась під час першого спільного навчання. Дехто з них думав, що це заздалегідь сплановане інсценування.

 

Загалом, спільні тренінги тривали три дні. Представники організації “Fire Aid” були вражені підготовкою патрульних і теж перейняли у алгоритм дій при охороні місця події.

 

Fire Aid – незалежна благодійна організація в Великій Британії, місія якої полягає в зменшенні смертності та травматичності в автомобільних катастрофах. Організація також сприяє реформам ООН, щодо забезбечення безпеки дорожнього руху в регіонах Європи, Азії та Кавказу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0