Педіатри різних країн з’їхалися на Всеукраїнський педіатричний форум

Днями у Львові розпочав свою роботу 1-й Всеукраїнський педіатричний форум «Педіатр – професіонал, який вселяє надію». Головним ініціатором події виступила громадська організація «Українська Академія Педіатрії» у партнерстві з Європейською Академією Педіатрії, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, медичного факультету Вільнюського університету та медичного факультету Жешувського університету.

 

В програму Форуму включили лекції провідних фахівців-педіатрів з України, Литви, Польщі, секційні засідання за тематиками “Гематологія”, “Неонатологія”, “Антибіотикотерапія”, “Інфузійна терапія”, а також навчальний курс з вакцинації.

 

Із важливою подією в галузі педіатрії привітала аудиторію директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак та побажала колегам-педіатрам плідної творчої роботи під час форуму, цікавих зустрічей та дискусій.

 

В ході форуму значну увагу приділили важливості успіху реформ в Україні, порівнюючи шлях реформування галузі охорони здоров’я, який пройшла Литва, зі змінами, що відбуваються зараз в українській медицині.

 

Окрім того, медики послухали лекції, присвячені питанням діагностики позалікарняної пневмонії у дітей та проблему передчасного статевого дозрівання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ