Пенсії за особливі заслуги отримають ще 5 сімей загиблих учасників АТО

У Львівській області п’ять родин воїнів, загиблих під час АТО, отримають пенсії за особливі заслуги перед Україною. Йдеться про бійців, яких Указом Президента України посмертно нагороджено орденами “За мужність” ІІІ ступеня, Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а також один з яких встановив світовий рекорд та рекорд СРСР (стрільба з лука). Відповідні документи вже скеровано на розгляд у Пенсійний фонд України.

Про це йшлось 29 березня на черговому засіданні Комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Львівській обласній державній адміністрації.

Члени комісії також розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 78 особам. Серед них – 28 багатодітним матерям, у зв’язку із присвоєнням їм почесного звання “Мати-героїня”, 2 багатодітним батькам, 28 володарям трудових нагород, орденів України та колишнього СРСР,  7 особам, нагородженим військовими нагородами та ін.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ