Перша академія лідерства у Львові у вересні розпочне навчати випускників шкіл

Перша академія лідерства у Львові вже у вересні розпочне навчати випускників шкіл. Попри підготовку до ЗНО, школярам запропонують зробити рік перерви, аби навчитись глобально мислити, «посмакувати» різні професії та знайти себе. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я би себе зараз хотів поставити на місце батьків, які мають зробити вибір, чи віддавати дитину на навчання в Школу лідерства, розуміючи, що не буде диплому. А також на місце дитини. Хоча, в принципі, дітям важливо, щоб було цікаво вчитись.

 

Щодня у мене є проблема пошуку людей на роботу. Дуже багато вакансій різного рівня. Проблема знайти якісних людей стоїть з кожним днем все гостріше і гостріше. Чи беру я до уваги диплом? Ні. Жодним чином, мене не цікавить, який є диплом. Формально – так, але реально мене цікавлять знання, які має людина, цінності, які вона сповідує в житті.

 

Коли ми перший раз зустрілись з колегами з Академії лідерства, я був приємно вражений від цієї цікавої ідеї, і задекларував свою максимальну підтримку. Коли дитина чітко буде знати, що вона хоче в житті, яку вона ставить перед собою ціль, ця дорога буде дуже активною, швидкою. В наш час сумбуру, різних складностей, важко мати можливість подумати і пізнати себе, зрозуміти себе. Якщо ми з вами зрозуміємо себе, ми зрозуміємо інших.

 

Цей рік, який ми можемо потратити для власного розвитку, для власного розуміння, може бути тим фундаментом, майбутнім дороговказом на завтрашній день. Я би ризикував. Вам приймати рішення самостійно, це буде включно ваше рішення. Якщо ти маєш можливість певний час свого життя побути в товаристві мудрих, цікавих людей, і якщо до тебе будуть приїжджати хороші викладачі, які мають знання, а багато з тих людей, які будуть приїжджати, в моєму розумінні – це камертони, люди, які від Бога мають дар мати цей чистий звук, я би ризикував. Але рішення приймати вам. Бажаю вам мудрих та відповідальних рішень, а Школа лідерства буде мати максимальну підтримку, на яку ми будемо спроможні у цей непростий для нашої країни час. Тільки через хороших людей можна змінювати ситуацію в місті та країні», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Унікальний проект «Українська академія лідерства» розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, в Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало. 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких  проф. Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович та багато інших. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. До прикладу, курс Ярослава Грицака «Історія без дат», Максима Яковлєва «Культура мислення», Михайла Колісника «Персональні фінанси» тощо.

 

У вересні 2016 року академія лідерства зможе прийняти вже 240 випускників у 6 містах України, і першим містом, яке відкриє Українську академію лідерства, стане Львів.

 

Академія не надає дипломів, тут немає оцінок, а студенти навчаються від 7 години ранку і до 22 з понеділка по суботу. У програмі виховання тіла, розуму, пізнання України, волонтерство.

 

Основними критеріями відбору до академії є бажання навчатись та змінювати країну. За підтримки Western NIS Enterprise Fund наступного року в Україні відкриються вже шість академій лідерства, а до 2025 року – 20.  Це новий підхід до навчання та організації себе, що виховує в дітях бажання навчатись, моду на ерудицію, правильні цінності. Студенти отримують гранти на навчання в академії та 10 місяців проживають в освітньому кампусі, навчаються, займаються спортом, мандрують Україною, займаються волонтерством.

 

Українська академія лідерства розпочне роботу у Львові за підтримки Львівської ОДА та Львівської міської ради.

 

До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії Лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ