Під час благодійного заходу діти власноруч робили спінери

В середу, 26 липня, у приміщенні Львівської майстерні «Зробив тато» (вул. Професора Буйка, 2) працівники відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках проекту для дітей з інвалідністю, провели благодійний захід «Спінери власними руками». Про це інформує ЛМР.

«Метою заходу було залучити дітей до активного  способу життя, розвитку фізичних якостей – спритності, швидкості, витривалості, сили. Майстер-клас – це корисно, цікаво та весело для кожної дитини. Працівники майстерні створили гармонійну атмосферу для розвитку дітей, допомогли їм найповніше реалізувати свій творчий потенціал, розвинути в них самостійність, відповідальність та лідерські якості. Учасникам була проведена екскурсія майстернею та ознайомлення з повним технологічним циклом виготовлення продукції», – розповіли організатори.

Діти мали змогу власноруч зробити спінери з дерева, і як нагороду – кожному учаснику вручили іменні спінери.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ