Під час екскурсії ветерани оглянули виставку старовинних ікон

Управління соціального захисту ЛМР за підтримки дирекції Національного музею імені Андрея Шептицького організували пізнавальну екскурсію для 20 ветеранів – членів Львівського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Під час екскурсії ветерани оглянули виставку старовинних ікон.

 

«Ця екскурсія проведена в рамках благодійного марафону «Львів соціальний», який включає ряд соціальних заходів без залучення бюджетних коштів. Учасники мали змогу ознайомитися з експонатами виставки та автентичними артефактами древнього іконопису, поспілкуватися з екскурсоводом про історію іконопису в Україні починаючи з 12 ст.», – зазначає Андрій Оліярник, заступник начальника відділу соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради.

 

Національний музей у Львові – один із найвизначніших музеїв України, фонди якого налічують понад 130 тисяч експонатів. Колекція закладена 1905 року як приватна фундація митрополита Андрея Шептицького. 1913 року урочистим актом музей було передано у дарунок українській громаді. Тоді він був названий «Національним музеєм у Львові». Нині в його експозиції давнього українського мистецтва представлені унікальні пам’ятки іконопису XII–XVIII ст.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ