Підприємствам транспортної інфраструктури з Німеччини представили інвестиційний потенціал Львівщини

Про залучення інвестицій у реалізацію інфраструктурних проектів Львівщини говорили сьогодні, 13 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з групою представників підприємств транспортної інфраструктури Республіки Німеччини на чолі з регіональним директором Міністерства економіки та енергетики ФРН щодо Східної Європи (держав не членів ЄС), Південного Кавказу та Центральної Азії Бернардом Духом. Про це інформують у ЛОДА.

На початку зустрічі Олег Синютка розповів гостям про практику ефективної співпраці з іноземними компаніями. «Сьогодні Львівщина за рівнем залучення інвестицій, за динамікою розвитку є однією з найкращих областей України», – наголосив він.

У свою чергу Бернард Дух підкреслив, що бізнес Німеччини зацікавлений у налагодженні тіснішої співпраці з Україною, зокрема Львівщиною.

Презентуючи бізнес-делегації загальну економічну ситуацію в області та інвестиційні можливості Львівщини, зупинилися на інфраструктурних проектах, які чекають на інвестиції: будівництво євроколії та транспортного хабу уздовж неї, а також концесійної дороги Львів – Краковець. Крім того, представникам німецьких підприємств запропонували розмістити потужності компаній в індустріальних парках, розташованих у Львівській області.

Очільник області наприкінці зустрічі акцентував, що чим швидше німецький бізнес прийме рішення інвестувати у Львівщину, тим вигіднішою буде така співпраця.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0