Подати проект на конкурс концептуальної пропозиції дитмайданчика на пл. Святого Юра можна до п’ятниці

Триває відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на пл. Святого Юра у м. Львові. Конкурс організовує управління архітектури та урбаністики ЛМР. Подати проекти учасникам конкурсу можна до 30 червня. Про це інформує ЛМР.

Організатори конкурсу пропонують розробити у сквері Святого Юра дитячий майданчик європейського зразка неагресивної фонової архітектури, який би не конкурував з пам’ятником Андрея Шептицького. В управлінні архітектури та урбаністики ЛМР наголошують – унікальність дитячого майданчика полягає в ландшафтному та пластичному характері.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів). У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку.

Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича і частково захопила місце існуючого дитячого майданчика. Враховуючи реконструкцію площі та безпеку дітей, обрали нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

До конкурсного журі входять:

  • Юліан Чаплінський – начальник управління архітектури департаменту містобудування, головний архітектор міста;
  • Лілія Онищенко-Швець – начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради;
  • Володимир Одрехівський – професор кафедри мистецтв, Народний художник України, ректор Львівської національної академії мистецтв;
  • Дмитро Пузанов – ландшафтний архітектор;
  • Штефан Габі – урбаніст, консультант з планування міст та регенерації закинутих територій;
  • Богдан Гой – канд. арх., доцент Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка“, Член Правління ЛОО НСАУ;
  • Андрій Шафран – член громадської організації “Батьки в дії“.

Заявку учасника можна було надіслати до 16 червня, 18:00. Подати конкурсний проект можна до 30 червня, 18:00. Підсумки конкурсу підведуть 7 липня. Премії конкурсу:

  • Перше місце – 7 000 грн. + контракт;
  • Друге місце – 2 000 грн.;
  • Третє місце – 1 000 грн..

Нагадаємо, конкурс пройде в межах проекту “Дитячий простір у сквері Святого Юра“, поданого ГО “Батьки в дії“ та членами організації “Пласт – НСОУ“. Громадський проект (код 157) став одним з переможців відбору через е-сервіс “Громадський бюджет Львова“ у межах громадського бюджету м. Львова.

Детальнішу інформацію про конкурс, умови проведення та контакти можна знайти за посиланням.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ