Поліція Львівщини співпрацюватиме з місією ОБСЄ

Сьогодні, 21 лютого, відбулась робоча зустріч начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області генерала поліції третього рангу Валерія Середи та керівника Львівського представництва ОБСЄ в Україні Георгіоса Каллініса. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

На зустрічі були присутні т.в.о. начальника УОАЗОР Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Сергій Гривняк, а також асистент відділу безпеки Львівського представництва ОБСЄ в Україні Олена Гвоздецька та асистент-перекладач Ольга Радкевич

Керівники обговорили нові форми співпраці між поліцейськими та працівниками місії. Зокрема, це стосується основних завдань місії ОБСЄ в Україні – збору та аналізу інформації про ситуацію з безпекою на Львівщині, встановлення конкретних фактів, що несуть загрози.

«Я дуже радий цій зустрічі. З представниками місії ми співпрацюємо від самого початку вашої роботи у Львові у 2014 році. Проте, час йде, ситуація змінюється і це означає, що ми повинні напрацювати інші, більш ефективні форми та способи співпраці», – зазначив Валерій Середа.

Працівники місії ОБСЄ ознайомились та дали високу оцінку роботі Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції у Львівській області.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ