Понад 100 підлітків Львівщини взяли участь у Молодіжній Комунікаційній Школі

23 вересня – 11 листопада у Львові тривала Молодіжна Комунікаційна Школа». У проекті взяли участь  100 підлітків з Львівського регіону, віком від 14 до 18 років. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Проект, організований ГО «Молоді Лідери України», відбувся за підтримки управління освіти Львівської міської ради, Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії США, Львівської освітньої фундації та за сприяння Клубу Ділових Людей.

 

Навчання у Школі було поділено на три потоки (три групи) – «Школу ораторства», «Школу акторської майстерності та імпровізації» та «Дебатну школу», що передбачало експертні поради, ефективні інструменти та велику кількість практичних завдань.

 

Учасниця Дебатної Школи Ярина Мірко впевнена: «Такі проекти дуже корисні, адже це важливий і вагомий внесок у розвиток молоді. Саме там тобі дають ті знання, які ти не отримаєш у навчальних закладах. Це навчання, від якого не втомлюєшся. Саме такий формат приносить задоволення і бажання ще більше розвиватися. Дебатна школа – це те, що допоможе мені у майбутньому, бо ті знання, які ми отримуємо там, це те, що стане у пригоді нам у реальному житті».

 

У межах школи відбувся одноденний Форум Молодого Лідера, проведений 30 жовтня, метою якого було надихнути молодь на ініціювання та реалізацію соціально відповідальних проектів через обмін досвідом з успішними людьми та Networking. Форум планувався як майданчик для появи ідей та поштовху до їх втілення.

 

Одним із партнерів заходу виступив Інститут Лідерства і Український Католицький Університет. Спікерами Форуму було 7 успішних львів’ян: Мар’яна Савка, Сашко Горонді, Ірина Снітинська, Христина Лисканич, Володимир Бєглов, Іванна Діман, Денис Коляда.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ