Понад 2,5 тис. демобілізованих воїнів Львівщини отримали по 3 тис. грн допомоги

За станом на 1 березня на Львівщині одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3 тис. грн отримали 2528 демобілізованих учасників АТО.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович, передає «Вголос».

 

Вона зазначила, що одноразову фінансову допомогу виплачують за кошти обласного бюджету всім демобілізованим військовим.

 

«Багато демобілізованих бійців не мають інформації про свої права на цю допомогу в розмірі 3 тис. грн. Тож закликаємо всіх, хто не отримував ці кошти, звернутися в районні відділи управління соціального захисту та подати необхідні документи», – пояснила чиновник.

 

Зокрема, для отримання коштів треба написати заяву на допомогу (бланк заяви заповнюють у відділі соцзахисту), подати копію посвідчення «Учасник бойових дій» або копію довідки військової частини про участь військовослужбовця в АТО, витяг із наказу командира військової частини про виключення зі списків особового складу частини, а для військовослужбовців строкової служби – копію військового квитка (для звільнених із служби), копію паспорта, ідентифікаційного номера та номера особового рахунку.

 

Загалом на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебувають 3598 учасників АТО, з низ 43 інваліди війни, 2952 учасники бойових дій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ