Понад 300 млн гривень – на пільги та субсидії

Львівщина отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 316 млн гривень на проведення розрахунків за надані населенню пільги і житлові субсидії за послуги  тепло- та газопостачання.

Про це повідомили в департаменті фінансів Львівської ОДА.

Із загальної суми отриманої субвенції, відшкодування за надані пільги та субсидії наданих населенню за послуги теплопостачання складають 33,4 млн грн та природний газ – 282,9 млн грн. Таке рішення прийняте відповідно до спільних протокольних рішень підготовлених та узгоджених департаментом фінансів з комунальними підприємствами-надавачами послуг теплопостачання, а також постачальниками і транспортувальниками природного газу.

Як зазначили у департаменті фінансів, здійснення розрахунків у спосіб узгодження спільних протокольних рішень дало можливість комунальним підприємствам-надавачам послуг теплопостачання та природного газу отримати відшкодування за надані пільги та субсидії населенню. Проведення таких взаєморозрахунків значно покращило становище в комунальній галузі для комфортного проходження опалювального періоду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ