Понад 400 мандрівників взяли участь у благодійному сходженні на Пікуй

У неділю, 12 серпня, понад 400 активних туристів та мешканців Львівщини долучились до благодійного сходження на найвищу вершину Львівщини – гору Пікуй. Мета заходу – придбання спеціального візка «джульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого люди з церебральним паралічем матимуть змогу подорожувати горами.

 

 

Мандрівка стартувала від села Верхнє Гусне. Відтак, усі мандрівники без зупинок подолали відстань довжиною понад 1400 метрів. Вже на вершині усі учасники разом виконали Державний гімн.

Завдяки «джульєтці», яка наразі є єдиною в Україні, свою мрію здійснила Ірина Трач, яка вперше піднялась в гори. Саме на підкореній вершині дівчина загадала наступне бажання, яке, як вона сподівається, здійсниться найближчим часом.

Збір коштів на «джульєтку» триває, відтак кожен, хто має бажання допогти здійснити мрію людей з інвалідністю, може скерувати кошти на рахунок вказаний за посиланням.   

Організатори заходу – управління туризму та курортів спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за підтримки проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»).

Додамо, що торік проект  «On 3 wheels» організував 12 походів в гори для людей з інвалідністю, з них – 5 за допомогою «джульєтки».  КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ