Понад 430 тисяч сімей в області отримують субсидію

Станом на 22 грудня на Львівщині житлову субсидію одержує 435 401 сім`я (домогосподарство). У цілому підтримкою житлової субсидії охоплено понад мільйон громадян області.

Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

За словами заступника директора департаменту Віктора Степанюка, середній розмір одержаної субсидії становить 1 тис 598,4 грн, а середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві – 1 тис 688,9 грн.

“На даний час органи соціального захисту населення здійснили перерахунок призначених житлових субсидій 166 755 сім’ям на наступний річний термін, які одержували субсидію у вересні – листопаді 2015 року”, – зазначив він.

Віктор Степанюк також наголосив, що в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги органи соціального захисту населення Львівщини готові надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг всім, хто її потребує.

Нагадаємо, що станом на 25 листопада в області одержували житлову субсидію 414 155 родин.Коментарігаля коментує:
9:44, п`ятниця, 23 грудня 2016
 

В Україні субсидії отримують заробітчани за кордоном отримуть валюту в бюджет УКРАЇНИ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗОВСІМ а з бюджету отримують субсидії. МИ працюємо в Україні сплачуємо великі податки та щей не виходить субсидія. ЧОМУ НІХТО НЕ КОНТРОЛЮЄ КОМУ ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ СУБСИДІЇ. НЕМАЄ НІЯКОЇ ВАРИФІКАЦІЇ. Платимо і податки шалені та величезні рахунки по комуналці. Тільки пишуть скільки коштів йде на субсидії. Перше перевіряйте кому надаєте субсидії. Невже так важко перевірити заробітчан.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ