Понад 650 тисяч гривень – на соціальну підтримку учасників АТО

На соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані під час Революції Гідності (2014-2017 рр.) скеровували 91,6 млн грн, з яких  у поточному році – 14,1 млн гривень.

 

За кошти обласного бюджету одноразову адресну допомогу отримали 23 родини загиблих учасників АТО – по 100 тис грн, 1134 демобілізованих воїнів – по 3 тис грн, 206 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні – по 2,5 тис грн щомісяця.

 

Окрім того, 189 осіб з числа військовослужбовців – інвалідів війни, що брали участь в АТОотримади кошти на реабілітацію (у розмірах від 10 до 25 тис. грн), а також 11 родинам – на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих у розмірі по 32 тис гривень.

 

Цими днями на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 656,1 тис гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ