Порушено справи за розкрадання лісу у Турківському і Радехівському лісгоспах

Органами прокуратури Львівської області постійно проводиться робота щодо захисту інтересів держави в судах у сфері охорони та раціонального використання лісових ресурсів, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

У поточному році прокурорами вже заявлено 2 позови на загальну суму майже 150 тис. грн., які перебувають на розгляді в суді. Зокрема, Радехівською місцевою прокуратурою в порядку господарського судочинства заявлено позов в інтересах держави в особі Кривецької сільської до державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство» про стягнення завданих незаконною рубкою лісу збитків в розмірі понад 100 тис. грн.

 

Окрім цього, прокуратурою Львівської області вживаються заходи щодо заявлення ще трьох позовів про стягнення з ДП «Турківське лісове господарство» на користь місцевих рад понад 1,1 млн грн на території яких здійснено незаконні рубки лісу. Прокуратурою встановлено, що службові особи вказаного держпідприємства допустили незаконні рубки на території Вовченського лісництва, як наслідок було вирубано 299 дерев загальною кубомасою понад 550 м³, чим спричинено державі збитки на зазначену суму коштів.

 

Зазначимо, що у минулому році за наслідками заявлених прокуратурою позовів, судами постановлено стягнути близько 670 тис грн. збитків, спричинених незаконними рубками лісу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ