Працівники Львівської митниці виявили дві спроби ввезення автомобілів за підробленими документами

Упродовж останньої доби працівники Львівської митниці ДФС виявили дві спроби ввезення автомобілів за підробленими документами, а також затримали автомобіль зі спеціальним тайником для переміщення сигарет.

Так, 26.04.2016 року в зону митного контролю митного поста „Рава-Руська” в напрямку в’їзд в Україну смугою руху «зелений коридор» заїхав легковий автомобіль марки “Mazda 323”, під керуванням громадянина України. До митного оформлення він подав свідоцтво про реєстрацію автомобіля на території РП, згідно якого власником якого є гр. Польщі R., а також доручення на тимчасове користування вищезгаданого автомобіля, засвідчене польським нотаріусом. Під час митного оформлення у митників виникла підозра щодо підробки доручення. Тож було прийнято рішення здійснити перевірку автентичності цього документа. У відповіді на запит Львівської митниці до польської сторони було вказано, що громадянин України не зверталася до нотаріальної кантори та підпис на дорученні є сфальсифікованим.

 

В іншому випадку, громадянин України, ввіз вантажний автомобіль MERCEDES-BENZ, модель VITO 113 та подав до митного контролю документи, що містять неправдиві дані. Зокрема, у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу зазначена дата першої реєстрації автомобіля, що не відповідає дійсності. Факт підробки встановлено на підставі офіційної відповіді від реєстраційної служби іноземної держави.

 
Так, громадяни України вчинили дії спрямовані на переміщення транспортних засобів з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом.
В іншому випадку, 27.04.2016 року, громадянин України, прямуючи з України до Республіки Польща через митний пост «Угринів» смугою руху «зелений коридор» намагався приховати в конструктивних порожнинах автомобіля «VOLVO V40» 500 пачок сигарет без акцизних марок.

 
Так, громадяни вчинили дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Товар та два транспортні засоби вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справи скеровано до суду, який і визначить покарання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0