Працівники митниці затримали майже 5 тисяч штук рибальського приладдя

01.12.2016 року, громадянин України прибув з Республіки Польщі в пункт пропуску «Угринів – Долгобичув» автомобілем «MERCEDES-BENZ SPRINTER». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які належать до категорії тих, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час митного контролю транспортного засобу в митників виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, прихованих від митного контролю.

Автомобіль було скеровано у місце для поглибленого огляду, де в багажному відділенні було виявлено: рибальські котушки, спінінги, столи-валізи, приманки – загалом 4 775 шт. Їх вартість буде встановлено додатково.
Так громадянин порушив установлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю – не заявив працівнику митниці про наявність у нього товару, що перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, установлену ч.1 ст.374 Митного кодексу України.
Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст.471 МК України. За цими фактами складено протокол про порушення митних правил. Товари вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ