Працівників установ культури навчатимуть заохочувати відвідувачів

Вчора, 4 квітня, у стінах Львівської міської ради відбулось перше навчання проекту «Чому глядач не клює, або Як зробити продукт установ культури цікавішим?». Загалом цей навчальний проект складається із серії тренінгів, які проходитимуть ще 7 та 11 квітня. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Курс навчання стосуватиметься наступних тем: дизайн, маркетинг, робота зі ЗМІ та автоматизація системи оплати квитків. Учасниками проекту є працівники театрів, наукові співробітники музеїв та інших установ культури міста. По закінченню проекту кожен учасник навчання отримає сертифікат. Мета проекту – підвищити рівень обізнаності працівників установ культури міста Львова щодо проведення інформаційних кампаній про заходи та проекти, які відбуваються в цих установах.

Першим лектором проекту став маркетолог, один із засновників організації «Клуб Галицької Кухні» Всеволод Поліщук. «Маркетинг – це щось, що звучить дуже гучно, а насправді, це проста річ: пошук найпростішого шляху від твого продукту, твого місця до людей там, де вони є», – говорить спікер.

«Всі переважно розказують, які вони круті та скільки у них дипломів та сертифікатів. Я роблю навпаки, бо я не вчився на маркетолога, в мене немає такої освіти. Я з свого досвіду, багато в чому успішному, можу сказати точно, що маркетинг – це така штука, якою, коли потрібно, може оволодіти кожен», – в своєму виступі зазначає лектор.

Протягом лекції Всеволод Поліщук згадував про роботу у 2012 році над путівником Львовом, в якому була інформація по 10 найкращих позицій в кожній сфері (музеї, події в історії міста, ресторани української кухні, готелі, і т.д.), про заснування організації «Клуб Галицької Кухні» та про гастрономічний туризм.

Наступний тренінг, який проходитиме 7 квітня, стосуватиметься дизайну. Під час тренінгу для учасників навчань відбудеться майстер-клас від двох дизайнерів на тему:  «Чому краще один раз побачити».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ