При управлінні IT Львівської міської ради створили Громадську раду

Учора, 14 лютого, відбулось перше засідання Громадської ради при управлінні інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради. На перших установчих зборах обрано голову та заступника, затверджено персональний склад ради. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми вважаємо, що громадська рада при управлінні – це один з найефективніших варіантів співпраці з громадою міста, а враховуючи, яка сильна команда зібралась саме в нашій раді, – ще й серйозна рушійна сила для впровадження інновацій в місті», – зазначив Іван Коржов, керівник управління інформаційних технологій.

 

Відтак в дорадчий орган увійшли: Василь Матяшовський – голова (Громадська взаємодія Підвезу), Ярослав Притула – заступник (Український католицький університет), Андрій Рущак (ГО «Кращий Сихів»), Юрій Кузько ( ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень»), Ігор Мурин (Офіс Ради Європи в Україні), Антон Шишкін (ГО «Смарт Львів»), Олена Тверда (Інститут лідерства та управління УКУ), Тарас Полянський (ДК-Україна, Nexia-DK), Андрій Давидюк (ГО «Асоціація технічних інвентаризаторів «Західтехінвентаризація»).

 

Основними напрямками роботи Громадської ради будуть: вдосконалення взаємодії органів виконавчої влади з населенням шляхом використання сучасних інформаційних технологій, забезпечення ефективного впровадження і функціонування інструментів електронної демократії та інновацій, консультації щодо впровадження елементів електронного врядування для максимально простого та доступного спілкування громадян з органами місцевого самоврядування, розвиток та поглиблення партнерських відносин і співпраці між громадськими об’єднаннями та Львівською міською радою, надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності управління.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ