Природничий музей у Львові проведе заняття для людей з вадами зору

У середу, 26 квітня, в Державному природознавчому музеї у Львові проведуть заняття для людей звадами зору. Заняття відбудеться в рамках «Музей для усіх: природа на дотик» – це частина музейної програми для людей з порушеннями зору, розробленої фахівцями Музею разом із учителями Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №100.

 

«На таких заняттях діти та дорослі з вадами зору мають нагоду ознайомитися із особливостями будови рослин і тварин, цікавими біологічними фактами. Під час роботи над спеціальними завданнями програми відвідувачі через торкання до об’єктів живої та неживої природи регіональної флори і фауни, а також екзотичних експонатів, краще зрозуміють біологічні явища і процеси, дізнаються щось цікаве та нове про природу», – повідомляють у прес-службі музею.

 

На першому занятті «Цікава ботаніка: різноманіття рослин» учні Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №100 будуть знайомитися з різноманіттям запахів та форм у рослинному світі – стебел, квітів, коренів, листків та плодів регіональної флори та екзотичних рослин.

 

Заняття починається о 16:00 за адресою вул. Театральна, 18. На подію можуть записатися як класи спеціалізованих шкіл, так загальноосвітніх з інклюзивною освітою, а також окремі групи людей із вадами зору. Програма розроблена за сприяння British Council Україна, Інституту Суспільних Ініціатив (проект «Inclusive Friendly») та в рамках програми «Динамічний музей» Фонду Р. Ахметова «Розвиток України».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ