Про внутрішню торгівлю на інноваційних засадах дискутують на Львівщині

Сьогодні, 2 листопада, у Львівському торговельно-економічному університеті стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети розвитку внутрішньої торгівлі України на інноваційних засадах». Захід відбувається за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та об’єднав науковців та підприємців з усієї України та за кордону. Про це інформує ЛОДА.

У відкритті заходу взяв участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Торгівля – це місце, де багато хто знаходить собі першу роботу. Але торгівля – це також те місце, де здійснюється комунікація, де споживач зустрічається із продавцем і через продавця він знайомиться із виробництвом. І ця комунікація є дуже важливою. 53 тисячі малих підприємств Львівщини зосереджено в торгівлі. В галузь торгівлі за підсумками 2016 інвестовано  понад 1 млрд  гривень. Ми бачимо, що вливаються не лише нові підприємства, виробничі потужності, але й підприємства торгівельної галузі. І тут важливою також є безпека споживача, особливо, що стосується харчових продуктів», – зазначив Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови Львівської ОДА також наголосив на важливості діалогу з підприємцями та презентував Львівщину, як приклад такої співпраці.

«На Львівщині завжди були потужні асоціативні структури підприємництва. Другим важливим чинником є гарний діалог між нами та підприємцями, які задіяні в торгівлі. Ми здійснюємо комунікацію, як з питання побудови нових об’єктів, їх розвитку, та освоєння ринку. Наше завдання сьогодні організувати цю комунікацію між підприємцями, а також між новими ринками збуту своєї продукції», – додав Ростислав Замлинський.

Так упродовж двох днів підприємці та науковці дискутуватимуть про науково-теоретичні та прикладні засади розвитку внутрішньої торгівлі України, розглядатимуть практику функціонування та інноваційного розвитку підприємств торгівлі, а також досвід розвитку національних торговельних систем.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ