Прокуратура повернула з незаконного користування 168 га земель на Львівщині

Дрогобицька місцева прокуратура виявила на Львівщині протиправне рішення Нижньогаївської сільської ради, згідно з яким передано у користування 168 га земель. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Зазначимо, що мова йде про невитребувані пайові землі, землі, власники яких померли, а спадкоємці ще не оформили документи на спадщину, а також землі резервного фонду сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту.

 

На підставі цього рішення, між органом місцевого самоврядування та суб’єктом господарювання укладено договір на управління спадщиною, який, по суті, є прихованим договором оренди землі.

 

Таким чином, товариству передано у користування ці земельні ділянки.

 

Відтак, задля усунення зазначених порушень, Дрогобицька місцева прокуратура пред’явила до господарського суду Львівської області позов, який задоволено повністю.

 

Рішення органу місцевого самоврядування визнано недійсним, а вказану фірму зобов’язано звільнити з незаконного користування земельні ділянки.

 

Відтак, цьогоріч у листопаді прокуратура домоглась реального виконання рішення суду. У державну власність повернуто 168 га землі, вартістю 25 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ