Прокуратурою Львівської області організовано екстрадицію двох правопорушників

На виконання доручення Генеральної прокуратури України прокуратурою Львівської області забезпечено організацію видачі в Україну громадянина, який розшукувався правоохоронними органами за вчинення у змові з іншими особами в квітні 2012 року у Львові викрадення, незаконного позбавлення волі людини та вимагання 50 тисяч доларів США викупу за її звільнення. Повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Вказаного зловмисника було затримано на території Італійської Республіки.

За результатами розгляду запиту Генеральної прокуратури України про його видачу  для притягнення до кримінальної відповідальності, Міністерством юстиції Італії  прийнято рішення про екстрадицію вказаної особи в Україну.

Останній уже прийнятий українськими правоохоронцями і переданий органу досудового розслідування.

Також, прокуратурою Львівської області завершено екстрадиційну перевірку  стосовно громадянина Королівства Швеції, який розшукувався Інтерполом за  замах  на вбивство та був затриманий у Львові.

За її результатами  не встановлено обставин, які б  перешкоджали  видачі   правопорушника компетентним органам Королівства Швеція для притягнення до кримінальної відповідальності.

Відтак,  Генеральною прокуратурою України  прийнято рішення про його екстрадицію до Королівства Швеція.

На цей час вказаний громадянин в умовах тримання під вартою прямує до Швеції, де постане перед судом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ