Протидія торгівлі людьми: на Львівщині моніторингова місія ознайомилась із результатами співпраці всіх суб`єктів

Сьогодні, 11 жовтня, відбулась зустріч моніторингової місії Мінсоцполітики із суб’єктами Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Про це інформує ЛОДА.

Моніторинговий візит має на меті ознайомитись із механізмами взаємодії усіх служб, що працюють у напрямі виявлення постраждалих та наданні їм відповідної допомоги.

В ході зустрічі директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк ознайомила представників моніторингової місії із досягненнями Львівської області в питанні співпраці між суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

«По Львівські області ми фіксуємо хороші напрацювання в цій сфері. Деякі райони готові уже приймати на місцевих рівнях свої окремі програми з питань протидії людьми. Окрім того, залучення громадських організацій та проведення інформаційних кампаній підвищують результативність нашої роботи», – зазначила Наталія Кузяк.

Під час зустрічі порушили питання навчання фахівців, що працюють у цьому питанні, а також поділилися досвідом у впровадженні законодавчих змін та напрацювали шляхи продовження взаємодії між усіма суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Довідково:

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми до 2020 року та з метою огляду діяльності органів місцевої влади у розбудові Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні, Мінсоцполітики проводить моніторингові візити у регіони України.

Моніторингова група складається з представників Міністерства соціальної політики України, Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України, Державної міграційної служби, Міністерства освіти і науки України, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ