Протягом літа у Львові відновлюватимуть дошкільні навчальні заклади

З першого вересня дошкільнята зможуть відвідувати оновлені, відремонтовані дошкільні навчальні заклади, які протягом літа у місті Львові за графіком закриватимуть на ремонти та для підготовки їх до навчального року. На період закриття ДНЗ дошкільнята зможуть тимчасово відвідувати сусідні садки. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Проте, батькам, які не зможуть забрати дошкільнят на літнє оздоровлення на час тимчасового закриття закладу, що відвідує малюк, не варто хвилюватися, оскільки, в межах мікрорайону працюватимуть дошкільні установи, у які буде можливість тимчасово перевести дошкільнят.

 

«Станом на 25 травня 2017 року усі керівники ДНЗ провели моніторинг відвідуваності дошкільників у літній період, провели бесіди з батьками вихованців та погодили графіки прийому дітей в сусідніх дошкільних закладах. Старші медсестри кожного дошкільного закладу підготували пакети документів для тимчасового переводу дітей в сусідні ДНЗ», – зазначили в управлінні освіти Львівської міської ради.

 

Зокрема, цього року з міського бюджету міста Львова виділено 34 млн. грн на відновлення груп у дошкільних навчальних закладах міста Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ