Пустомитівському та Дрогобицькому районам затвердили перспективні плани

Депутати профільної комісії Львівської обласної ради схвалили проект Перспективного плану спроможних територіальних громад Пустомитівського та Дрогобицького районів, повідомила прес-служба Львівської облради.

 

Таке рішення прийняли члени комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури у понеділок, 24 жовтня, після публічних обговорень.

 

Відтак, у проекті Перспективного плану Пустомитівщини передбачається створення 4 ОТГ, Дрогобицького – також 4 ОТГ.

 

Проект Сколівського району депутати скерували на доопрацювання.

 

Як відомо, депутати на сесії Львівської облради уже погодили проект Перспективного плану Старосамбірського, Жидачівського та Мостиського районів.Коментарібрехня коментує:
6:00, четвер, 3 листопада 2016
 

щоб викладати таку інформацію – потрібно було б бути присутнім на комісії, яка спочатку затвердила в Дрогобицькому районі 7 ОТГ, а на наступний день вирішили ще доопрацювати. Причини банальні – НЕ СПОДОБАЛОСЬ ПЕВНОМУ КНЯЗЬКУ! Обговорення проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Дрогобицького району проходило в Дрогобицькій раді під головуванням п. Замлинського в суботу 29.10.2016 року з 16.00 год до близько 20.00 год.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ