Рада ухвалила договір купівлі-продажу приміщення для Медіатеки

Рада погодила укладення договору купівлі-продажу нежитлового приміщення № 106 загальною площею 173,9 кв. м за адресою: м. Львів, вул. Професора І. Ковалика (Рясне), будинок 1 між товариством з обмеженою відповідальністю «Бізнес-Вектор ДК» та Львівською міською радою. За цей проект ухвали висловились 53 депутати. Йдеться про приміщення, де буде працювати Медіатека. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Юридичний департамент укладе договір купівлі-продажу вже повністю відремонтованого з меблями і з необхідним обладнанням. Вже завершується процедури ремонту, меблі, обладнання вже всі придбано. Ціна об’єкта – 7 738 775 грн.

 

Пропоную підтримати. Тим більше, що ми вже в бюджеті  проголосували стрічку про виділення коштів для цього придбання», – сказала під час доповіді питання керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

 

«Для міста економічно доцільніше і ефективніше купити вже готове приміщення з ремонтом в новому будинку, яке обладнане всім необхідним, і в плані доступності ефективне. Ніж брати стару споруду тратити кошти на реконструкцію, на ремонти і воно буде не пристосоване. Тим більше, що в районі Рясне є велика проблема взагалі з приміщення», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ