Равин прочитає лекцію біля ікони Божого Милосердя

Завтра, 19 квітня, равин Сіва Файнерман прочитає лекцію в рамках відвідин ікони Божого Милосердя в Римо-католицькій Парафії св. Йоана Павла ІІ. Лекція відбудеться в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) о 14.00 год. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Під час лекції «Бог – справедливий чи милосердний?» заступник головного равина України юдаїзму прогресивного Сіва Файнерман  стверджуватиме, що тільки Бог вміє бути одночасно справедливим і милосердним. Чим є Боже милосердя? Равин Сіва вказує на біблійний текст про пляму прокази (Лев 13,1н): спочатку з’являється на дверях дому, пізніше на меблях, далі на одязі, і коли її не ліквідувати – атакує тіло людини. Милосердя виявляється в тому, що помітивши плями на дверях, можна уникнути прокази та тілі.

 

Зазначимо, що молитва перед іконою Божого Милосердя розпочнеться сьогодні о 18:00 год (внесення Ікони) і триватиме безперестанку до вівторка, 19 квітня, до 16.00 год.

 

Довідка: Равин Сіва Файнерман відомий  своїми лекціями з коментарями до Біблії, які проводить у синагозі. Його лекції слухають також християни.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ