Ремонтні роботи на площі Митній планують відновити вже на початку березня

Ремонтні роботи на площі Митній планують відновити вже на початку березня

Реконструкцію площі Митної довелося припинити в листопаді 2016 року через погодні умови. Ремонтні роботи планують відновити вже на початку березня. Проект планують закінчити у травні цього року. Про це повідомила начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко на запит Інформаційного порталу ТРК Львів.


«Було багато скарг з приводу аварійного стану сходів у підземному переході. Хочу запевнити, що ремонт вже розпочали і сходи буде замінено на нові», – розповіла Лілія Онищенко. На запитання чи змінилася вартість проекту після припинення робіт на зимовий період, Лілія Онищенко відповіла, що кошторис залишився без змін.

 
Нагадаємо, що реконструкцію площі Митної розпочали 14 липня 2015 року. В ремонті роботи входять реконструкція фонтану (він стане «сухим», без басейну), реставрація фасадів музею Пінзеля та Поліграфічного коледжу, заміна мереж (водопровід, каналізація, електромережі), збільшення зелених зон, виконання замощення гранітних плит з вмонтованими в поверхню світильниками (140 світильників), встановлення вуличних меблів, смітників, велопарковок, зупинки транспорту, а також ремонт підземного переходу.

Юлія ЛАВРЕНТЬЄВА


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ