Садовий каже, що є проблеми лише з одним перевізником сміття

На сьогодні в місті орієнтовно 15% майданчиків є проблемними. Здебільшого це стосується Сихівського району. Є проблеми з одним перевізником. Однак, за понеділок-вівторок планують суттєво змінити ситуацію. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу, коментуючи ситуацію в місті з вивезенням сміття. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«На сьогодні у нас є проблема орієнтовно з 15% майданчиків міста Львова, це четвертина Сихівського району і невелика частина проблемних майданчиків по Франківському, Шевченківському та Личаківському районах. За п’ятницю-суботу-неділю великий об’єм було вивезено, ввійшли в нормальний ритм. Очікуємо за понеділок-вівторок суттєво змінити ситуацію, щоб вийти на нормальну роботу. Є один перевізник, який не справляється, інші йому зараз допомагають. Але проблема з вивезенням з точки зору нових полігонів присутня. Штучно, різними способами створюються проблеми, ми з тим живемо більше 120 днів. Ведемо паралельно розмови з Малеховом, щоб розпочати процеси по рекультивації, з різними групами працюємо, щоб доносити правдиву інформацію. Дуже багато нечесних людей на цьому скористались, доноситься викривлена інформація. Рекультивація потрібна і для Львова, і для мешканців, які там живуть.

 

Для нас важливо, щоб ми комплексно вирішили проблему, бо ми в одному човні. Дуже велика кількість людей, які живуть у тих селах, працюють у Львові.

 

Завдання – вирішити цей конфлікт, пояснити людям правду. Не робити рекультивацію – це злочин, в першу чергу, для людей, які там живуть. Місто готове чітко по проекту працювати, виконуючи всі умови, які ми запропонували в якості соціального пакету. Не думаю, що це вирішиться за один день. Спокійно, в дискусіях, за круглими столами, максимально забравши політиканство. Мене дивують політики, які в воюючій країні пробують у Львові робити накручування ситуації. Львів – це тил, якщо хтось у Львові бунтує ситуацію, це, напевно, комусь потрібно», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ