СБУ просить мешканців Львівщини бути пильними на свята

Управління СБУ у Львівській області звернулося до мешканців і гостей регіону напередодні Новорічних та Різдвяних свят. СБУ просить громадян бути пильними та повідомляти при виявленні підозрілих предметів чи зброї. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Управління СБУ у Львівській області.

 

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят Управлінням СБ України у Львівській області разом з іншими правоохоронними органами посилено захист об’єктів інфраструктури регіону та заходи безпеки в місцях масового перебування людей.

 

Правоохоронці несуть службу в посиленому цілодобовому режимі, аби запобігти провокаціям та злочинам.

 

Управління СБ України у Львівській області звертається до адміністрації підприємств, установ, закладів, а також до мешканців та гостей краю з проханням бути пильними!

 

Просимо громадян одразу звертатися до СБУ в разі виявлення зброї, вибухових пристроїв або підозрілих предметів, надходження інформації про перебування в регіоні підозрілих осіб, про ознаки сепаратистської чи терористичної діяльності.

 

Повідомити відповідну інформацію можна цілодобово на телефон довіри управління СБУ у Львівській області: (032) 298-66-22.

 

Нагадуємо, що при виявленні підозрілого предмета категорично заборонено самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати та інше).

 

Необхідно:

– забезпечити ізоляцію місця його знаходження наявними підручними засобами;

– негайно повідомити чергову службу ГУ НП про виявлену знахідку, місце її розташування, час виявлення та особу, що виявила;

– оперативно і точно виконувати всі рекомендації спеціаліста – вибухотехніка.

В разі отримання інформації повідомляти:

– “гаряча лінія” Управління СБ України у Львівській області (032)261-61-43

– оперативний черговий Управління НП у Львові 102

– оперативний черговий Управління ДСНС України у Львівській області 101 та 112.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ