Щаслива Данія – вісім причин успіху в межах Днів Данії у Львові

У рамках двотижневої програми Днів Данії у Львові, Посольство Данії в Україні запрошує на виставку плакатів «Щаслива Данія – вісім причин успіху». Данія часто очолює міжнародні рейтинги щастя. Спроба зрозуміти, що робить данців щасливими, – це спосіб більше дізнатися про Данію, цінності та соціальні стандарти щасливої країни. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Дослідники доводять, що щастя – кращий показник людського добробуту, ніж дохід чи освіта. Останніми роками багато країн, за підтримки ООН, прагнуть оцінювати свій прогрес не тільки показником ВВП на душу населення, а й також щастям своїх громадян. Ця тематична виставка показує, які закономірності виводять дослідники щастя і що спільного між щасливими людьми і щасливими суспільствами.

 

Запрошують усіх зацікавлених приєднатися до дискусії на відкритті виставки, що відбудеться у п’ятницю, 23 вересня, о 17 год. в сесійній залі на 2-му поверсі Львівської міської ради (площа Ринок, 1). Після вступу про результати дослідження, представники Данії відповідатимуть на запитання:

 

– Ларс Вестб’єрг, Президент Данської бізнес-асоціації, мешканець Львова, генеральний директор компанії Sika Footwear

–  Йонас Фульсан-Нордентофт, Посольство Данії в Україні

 

Виставку плакатів можна буде подивитися щоденно у Львівській міській раді, на 2 поверсі, до 7 жовтня.

 

Партнери виставки плакатів «Щаслива Данія»:

 

Дні Данії у Львові: Сучасні міста – щасливі громадяни, 23 вересня – 7 жовтня. Данія є давнім партнером України і прагне розширити відносини з усіма групами українського суспільства. Свого часу Данія виробила так звані «розумні» рішення для життя в сучасних містах. Данські муніципалітети і громадяни пишаються культурою довіри і турботи один про одного і про довкілля. Це одна з причин того, чому данці не раз очолювали рейтинги найщасливіших людей у світі.

 

Українська держава має сильний і гордий народ і зараз перебуває в стані фундаментальних змін. Зміни відбуваються у всіх містах України, а рішення, що ухвалюються сьогодні, визначатимуть життя громадян завтра. Данські та українські громадяни стикаються з подібними проблемами сучасного міського життя, і ми готові поділитися своїм досвідом і культурою.

 

Дні Данії у Львові – це можливість краще зрозуміти данський спосіб життя і поглибити діалог між двома нашими країнами. Повна програма Днів Данії на веб-сайті Посольства Данії: www.ukraine.um.dk.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ