«Щиро вітаємо усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників», – Р. Тимків до Дня усиновлення

Завтра, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Про це повідомляє відділ у справах дітей Львівської міської ради.

«Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників. Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим  є виховання їх у повноцінних родинах», – зазначає начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Зауважимо, що з початку 2016 року у Львові було усиновлено 13 дітей громадянами України. На обліку у відділах у справах дітей районних адміністрацій ЛМР перебуває 565 дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 121 дитина підлягає усиновленню та чекає на свою родину.  Також у Львові проживає 59 сімей, які бажають усиновити дітей.

Нагадаємо, необхідну консультацію з питань усиновлення можна отримати у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради.

Довідка

З метою підтримки та розвитку національного усиновлення, відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 року N 1088/2008 «Про день усиновлення», прийнято в  Україні щорічно відзначати День усиновлення 30 вересня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ