Що ти знаєш про В’ячеслава Чорновола? Пройди тест та дізнайся більше

Цьогоріч, 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола відзначать на державному рівні. 1 грудня Президент України Петро Порошенко підписав відповідний Указ. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Відтак, з нагоди вшанування пам’яті видатного українця, департамент внутрішньої та інормаційної політики Львівської ОДА підготував онлайн-тест про знання біографії, життєвого шляху та діяльності В’ячеслава Чорновола.

 

Пройти тес може пройти кожен охочий. Відшукати його можна за посиланням.

 

Нагадаємо, що 24 грудня відбудеться низка урочистих заходів з нагоди 80–річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола. З програмою можна ознайомитися тут.

 

Окрім того,  26 грудня о 15:00 годині у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться круглий стіл «Провісник незалежності: В’ячеслав Чорновіл – дисидент, державний діяч, мислитель» та урочисте спецпогашення маркованого конверту, присвяченого 80-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола.

 

Довідково:

 

В’ячеслав Чорновіл — український політик,  публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації  українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (посмертно).

 

У період з 1990 до 1992 року — В’ячеслав Чорновіл був головою Львівської обласної ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ