Школа-інтернат села Стрілки Старосамбірського району перемогла в юнацьких козацьких забавах

17 травня на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, що у Львові на вулиці Клепарівській, 39А, відбулись змагання «Юнацькі Козацькі Забави» серед загальноосвітніх шкіл-інтернатів Львівщини. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Організатором змагань виступила Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос», за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Козацькі забави проводились з метою покращення рухової активності школярів, пропагування здорового способу життя, розвитку фізичних якостей учнів та виховання згуртованості у спільній справі.

Урочисто відкрили змагання голова ВФСТ «Колос» Лілія Білінська та представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як та Уляна Штангрет.

Юні спортсмени змагались у 6-ти цікавих тематичних естафетах: «Як козаки картоплю саджали», «Три етапи», «Як козаки через річку переправлялися», «Як козаки розважалися», «Як козаки гуртувалися», «Як козаки силою вихвалялися». Застосовувався такий інвентар: обручі, тенісні м’ячі, мішки для бігу, канат, мати.

За підсумками козацьких забав, І-ше місце виборола школа-інтернат с.Стрілки Старосамбірського р-ну, ІІ місце – школа-інтернат м. Турка, ІІІ місце – школа-інтернат м.Сколе та ІV місце – школа-інтернат № 2 м. Львова.

Переможці та учасники нагороджені кубками, медалями та грамотами ГО ЛТО ВФСТ «Колос». Вручені подарунки та солодощі від спонсорів. Також для учнів загальноосвітніх шкіл інтернатів Львівщини проведена екскурсія на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України м. Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ