Школи Львівщини та Азербайджану уклали угоду про співпрацю

Делегація департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, перебуваючи з робочим візитом в Азербайджанській Республіці, взяла участь у роботі третьої Міжнародної науково-практичної конференції на тему: “Міжнародний обмін досвідом – як засіб підвищення якості навчання”. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“Поїздка в Азербайджан стала не тільки корисною, але й напрочуд насиченою, – повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій. – За два дні в Баку встигли провести зустрічі в університетах та з очільниками управління освіти, детально ознайомилися з місцевими нововведеннями в системі освіти”.

 

За словами посадовця, під час міжнародної зустрічі у рамках двох освітніх напрямків учасники підписали нові договори про співпрацю між трьома школами Азербайджану та двома районами Львівщини, ознайомились і відвідали чотири бакинські школи та провели зустрічі в Бакинському міському відділі освіти, у Бакинському державному університеті та в Хирдаланском муніципалітеті. Сторони обговорили нові можливості для розвитку освіти та інноваційних напрацювань. Йшлось також про зміцнення співпраці між навчальними закладами, інвесторами, органами місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами.

 

У заході взяли участь директори і вчителі шкіл-партнерів, керівники освітніх установ, науковці, представники діаспори, медіа-експерти тощо.

 

Слід зазначити, що конференцію організовано в рамках Проекту “Міжнародний обмін досвідом” і проходила за підтримки Ради Освіти Азербайджанської Республіки та Львівської обласної державної адміністрації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ