Сім’ї загиблих військовослужбовців отримають одноразову матеріальну допомогу на ремонти квартир

Сьогодні сесія Львівської міської ради проголосувала  ухвалу «Про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, а також особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали, така допомога передбачена для облаштування житла сім’ям, які отримали у минулому році квартири (19 родин), адже усі квартири були закуплені у новобудовах з нульовим циклом оздоблювальних робіт, і здебільшого сім’ї, для яких закуплено ці квартири, – вдови з маленькими дітьми, військовослужбовці-інваліди, які не мають достатньо коштів для проведення відповідних ремонтних робіт в отриманих квартирах.

 

Сім’ї, які отримали однокімнатні квартири, отримають допомогу у розмірі по 130000 грн., сім’ї, які отримали двокімнатні квартири – у розмірі по 150000 грн., сім’ї, які отримали трикімнатні квартири – у розмірі по 180000 грн. Відтак, загальна сума одноразової матеріальної допомоги становитиме 2740000 грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ