Сімейною медициною охоплено 91% населення міста, – Зуб

Медичні послуги стають доступнішими. У 2015 році у Львові відкрили 2 амбулаторії сімейної медицини – для мешканців Шевченківського району на вул. Лінкольна, 53 і для мешканців Залізничного та Франківського районів на вул. Любінській, 94. Загалом у місті вже є 13 амбулаторій, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Для мешканців Шевченківського району відкрили амбулаторію сімейної медицини 1-ої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева на вул. Лінкольна, 53. Відтак, 13 500 мешканців можуть швидко та якісно отримати допомогу медиків неподалік дому. Роботи з реконструкції будівлі амбулаторії сімейного медицини завершені у квітні 2015 року, на виконання яких було використано 943 345 грн. Для облаштування АСМ № 5 проведено закупівлю необхідного медичного обладнання, інвентарю та меблів за кошти міського бюджету на суму 99 606 грн. Також працівники лікарні залучили на розробку проектно-кошторисної документації та придбання обладнання амбулаторії позабюджетні кошти на суму 110 300 грн.

 

Для мешканців Залізничного та Франківського районів м. Львова відкрили нову амбулаторію сімейної медицини центру первинної медичної допомоги Комунальної 5-ї міської клінічної поліклініки на вул. Любінській, 94. Відтак, ще 9 тис. мешканців можуть отримати якісну первинну медичну допомогу у свого сімейного лікаря неподалік від дому. На виконання робіт з бюджету міста було використано 816 391 грн. Для облаштування амбулаторії також було використано 35 тис. грн. з міського бюджету та 102,040 тис. грн. позабюджетних коштів. Це 13-та амбулаторія у м. Львові.

 

«Сьогодні в державі існує політика розвитку первинної медичної допомоги, яка передбачає наближення амбулаторій сімейної медицини до населення. Ми також проводимо таку політику, щоб наблизити структурні підрозділи до житлових масивів. Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини, порівняно з іншими містами України. Місту важливо забезпечити першою медичною допомогою усіх мешканців, особливо у віддалених від центру районах, щоб мешканці прилеглих вулиць могли прийти і комфортно отримати первинну медичну допомогу.

 

Загалом, у закладах охорони здоров’я м. Львова відкрито 458 дільниць сімейної медицини, 13 амбулаторій сімейної медицини, 40 відділень сімейної медицини. Сімейною медициною охоплено 91% населення міста. Неохопленою залишилась Левандівка і Брюховичі. Місту, щоб виконати вимоги Закону України, який передбачає з 1 січня 2020 року функціонування тільки сімейних лікарів, залишилося охопити тільки Левандівку і Брюховичі», – зазначає начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

 

«Цього року ми плануємо відкрити амбулаторію на вул. Олени Степанівни, 35а, вул. Грінченка, 6. Плануємо відкрити на вул. Тернопільській, 9, де є гостра потреба. Але поки що це приміщення не звільнене попереднім орендарем. Вже всі судові процеси пройшли, і найближчим часом це приміщення буде звільнене. Окрім того, плануємо ремонт двох вже існуючих амбулаторій», – додав Володимир Зуб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ