Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 квітня

Унікальний Вощатинський іконостас покажуть у Львові в Національному музеї імені Андрея Шептицького . Як зараз відбувається реставрація одного із особливих іконостасів, створених Йовом Кондзелевечем та його учнями, дізнаєтесь у програмі «Зустріч на Князя Романа» у п»ятницю, 28-го квітня, о 14-й годині 30 хвилин. Ведуча Ірена Вовк.
——————-

Про ключові рішення сесії Львівської Обласної Ради від 25 квітня слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 28 квітня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

Учасники: голова обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», член фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ЛОР Парасковія Дворянин, представник БПП.
—————-

Зараз з’явилось чимало прихильників здорового способу харчування, З кожним роком збільшуються площі полів Львівщини, де вирощують органічну продукцію… Про це розкажуть у передачі «Довкілля» голова Галицького кластеру кооперації жіночий авангард Ярослава Сорокопуд та президент Львівської міської громадської організації «Екотерра» Наталія Чоловська.
Учасники : Я. Сорокопуд,Н.Чоловська.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ