Снігоприбиральна техніка працювала цілодобово, – Бабак

Як зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, снігоприбиральна техніка на вулицях міста працювала цілодобово. За його словами, пріоритетними були магістральні дороги та ті якими курсує громадський транспорт. Далі – міжквартальні дороги та віддалені райони. Роботи продовжуються. Піскосуміш є у достатньому обсязі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«В неділю у Львові випала місячна норма снігу. Зважаючи на це, вважаю, що з прибиранням вулиць справились. Ситуація була контрольована, техніка в першу чергу була скерована на розчистку маршрутів трамваїв, тролейбусів та автобусів. Міський транспорт не зупинявся, працював в режимі вихідного дня. Зокрема, вчора курсувало 45 трамваїв, 45 тролейбусів і 120 автобусів. Сьогодні працює 45 трамваїв, 40 тролейбусів та 175 автобусів.

 

Розчищали насамперед магістральні дороги, ті, якими курсує громадський транспорт. Далі керівники районних адміністрацій перескерували техніку до віддалених районів та на міжквартальні дороги. Техніка працювала цілодобово. Із 144 одиниць, яка є у наших комунальних підприємств, працювали всі. На дорогах одночасно були 120-130 машин. Двірники і мала техніка вже з 4 год. ранку продовжувала розчистку вулиць.

 

Сергій Бабак зазначив, що місто готове до подальших опадів. «У нас організовано цілодобове чергування техніки і персоналу. Піску, палива та техніки є достатньо», – запевнив Сергій Бабак.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ