Соціальні фахівці надали гуманітарну допомогу важкохворим львів’янам

Впродовж 25-28 січня 2016 року працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за благодійної підтримки громадських організацій «Крила надії», «Допоможи фронту» та Мальтійської Служби Австрії, провели акцію «Тому, хто біля тебе, руку дай», повідомляє прес-служба ЛМР.

 

В рамках акції родинам, члени яких мають складну форму інвалідності, організатори надали медичні та побутові засоби догляду за важкохворими, зокрема: лавки-сидіння на ванну, поролонові подушки на сидіння інвалідного візка, ходунки, пояси для утеплення в холодну пору року, фартушки для годування, засоби гігієни для лежачих хворих та багато інших речей, які покликані покращити життя хворому та його сім’ї.

 

«Сьогодні багато людей з важкою неповносправністю потребує підтримки, уваги та взаєморозуміння. Завдяки взаємодії громадських та волонтерських середовищ нашого міста, людей доброї волі з-за меж України зі структурними підрозділами органів місцевого самоврядування, ми можемо дієво допомогти людям, які найбільше потребують помочі. Важливо, що таку підтримку отримують постраждалі учасники антитерористичної операції, які проходять тривале лікування, та вимушено переміщені особи з районів бойових дій, які мають інвалідність, а також люди, які перенесли важкі захворювання і є обмеженими у своїх рухах. Такі акції дають можливість не тільки допомогти ближньому, але й формують громадянське суспільство нашого міста у дусі співчуття й добра та гуртують людей задля благодійності», – пояснює Галина Потюк, головний спеціаліст відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ