Сьогодні у Львові демонтували ще одну вивіску алкогольних напоїв

Демонтаж вивіски відбувся сьогодні зранку, 5 квітня, на вул. Торговій, 15 працівниками відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Здійснення демонтажу самовільно встановлених вивісок і зовнішньої реклами проводиться систематично», – зазначає Тарас Вітик, директор КП «Адміністративно-технічне управління».

 

Тарас Вітик пояснює це тим, що підприємці або свідомо обходять і порушують законодавство, не подаючи відповідного пакету документів для погодження вивіски чи отримання дозволу на зовнішню рекламу, або ж до кінця не поінформовані про порядок встановлення вивісок та інших рекламних конструкцій.

 

Тому аби уникнути подібних випадків, нагадуємо, що для встановлення у Львові вивіски необхідно погодити  проект щодо її встановлення, а для встановлення зовнішньої реклами – потрібен дозвіл, виданий виконавчим комітетом Львівської міської ради. В іншому випадку – вивіска чи реклама вважається незаконною і підлягає демонтажу.

 

Процедура демонтажу виглядає так: виявивши незаконно встановлену конструкцію, інженери відділу з нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» скеровують власнику вимогу подати відповідні документи для її погодження і узаконення або добровільно демонтувати у зазначений термін. Якщо підприємець цього не зробив, то ця конструкція підлягає примусовому демонтажу. Тоді формують наказ за підписом департаменту містобудування – якщо це вивіска, або ж за підписом департаменту економічної політики – якщо це зовнішня реклама. Власнику незаконно встановленої конструкції надсилають лист-попередження про проведення примусового демонтажу, який здійснюють працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ