Сьогодні в УКУ відбудеться круглий стіл «Релігійна і соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Львові»

Сьогодні, у межах 9-го Екуменічного соціального тижня, в конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться круглий стіл про релігійну та соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб у Львові. Початок – о 9:00.

Учасники матимуть змогу дізнатись основні аспекти адаптації внутрішньо переміщених осіб у Львові, а також про проблеми та виклики, які їм довелось прийняти чи вирішити для можливої інтеграції.

З доповідями виступлять: д-р Оксана Міхєєва, керівник програми соціології Українського католицького університету, Оксана Рубай, в.о. голови Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в.о. керівника Центру допомоги учасникам АТО, о. Олексій Бределєв, Товариство Ісуса, Єзуїтська служба біженців; Василь Кметь, доцент історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Довідка

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

ЕСТ в Україні належить до міжнародного об’єднання Європейських соціальних тижнів Ініціатива Християн для Європи (ІХЕ). З 2008 року з ініціативи  Інституту екуменічних студій УКУ, за підтримки Українського католицького університету (УКУ), Національного університету «Львівська політехніка», Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Православної,  Греко-Католицької,  Римо-Католицької та Протестантської Церков розпочато проведення Екуменічних соціальних тижнів в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ