Сьогодні відбулося розкриття конкурсних пропозицій на визначення перевізників автобусних маршрутів Львова

Сьогодні, 20 лютого, відбулося засідання конкурсного комітету на визначення перевізників на автобусні маршрути Львова. Під час засідання було відкрито конверти №2 – інформація про об’єкти конкурсу. У зв’язку з бажанням членів конкурсного комітету детально ознайомитися з документами наданими перевізниками на конкурс, було прийнято рішення перенести засідання. Про це повідомляє ЛМР.

 

«Відповідно до встановлених правил, визначення перевізника на автобусний маршрут відбувається у два етапи. Під час першого етапу було подано конверти з інформацією про можливість перевізника приймати участь у конкурсі і виконувати усі вимоги, які поставили організатори. Ці конверти були подані раніше і відкриті організатором конкурсу. Станом на сьогодні ми вже маємо інформацію про кількість транспортних засобів, ліцензійні картки і готовність чи не готовність учасників конкурсу виконувати поставлені вимоги.

 

Конверти №2, які відкривалися сьогодні – це інформація про об’єкти конкурсу. Тобто на які об’єкти конкурсу, а їх є чотири, подавався той чи інший кандидат для участі в конкурсі.

 

Також буквально за годину до засідання конкурсного комітету ми отримали ухвалу окружного адміністративного суду, де ТзОВ «Фіакр», який є учасником конкурсу і подався на два об’єкти конкурсу, висловлює незгоду з формуванням об’єктів формування маршрутів. Відповідно, було заборонено конкурсному комітету розглядати питання стосовно об’єкту №1, який є найбільшим об’єктом.

 

Отож, є певні вимоги і підстави, коли учасник може бути недопущений до подальшої участі в конкурсі: це незабезпечення певної кількості автобусів на маршруті, також має бути певна кількість автобусів для осіб з фізичними можливостями. Є також інформація, що деякі учасник конкурсу подали ті самі транспортні засоби, які вже використовують на обласних маршрутах при участі в конкурсі на міські перевезення. Це є підставою недопущення їх до участі в конкурсі. Тобто вся ця інформаціє має бути перевірена», – розповіла директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:58, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:18, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0