Сьогодні зранку в місті працювала 31 одиниця снігоприбиральної техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 21 березня і до 06.00 год 22 березня) в місті працювала 31 одиниця снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 127 м3 піскосуміші.

Станом на 08.00 год ранку у місті працювала 31 одиниця снігоприбиральної техніки. Зокрема, у Галицькому районі працювало 9 одиниць техніки; у Франківському районі працювало 7 одиниць техніки; у Залізничному районі працювало 3 одиниці техніки; у Шевченківському районі працювало 5 одиниць техніки; у Личаківському районах працювало 4 одиниці техніки; у Сихівському районі працювало 3 одиниці техніки.. Це 20 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів та 6 тракторів. Для посипання доріг було використано 127 м3 піскосуміші.

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка при потребі може бути задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ